Allahindlus!

Suhtekiskjad

20,95  sisaldab KM

Riiklik õiguskaitse on kohati väga saamatu eristamaks teineteisest kannatajat ja kiusajat. Enesepäästmine ja enesekaitse on jäetud sageli hädalise enda mureks. Raamat “Suhtekiskjad” on loodud eesmärgiga vaadelda väärsuhteid analüütilise ja objektiivse pilguga, et igaüks suudaks võtta aktiivse rolli oma saatuse muutmisel. Samuti aitab “Suhtekiskjad” mõista kannataja lähedastel, milliste katsumustega peab neile kallis inimene toime tulema, et vabastada end mürgisest suhtest, mida on üllatavalt kerge alustada kuid põrgulikult raske lõpetada.

Raamat saabub autori pühendusega ostja nimele. Kui sa soovid raamatusse autori pühendust teisele inimesele, siis lisa pühendatava nimi tellimuse kommentaaridesse!

Tootekood: 9789949743179 Kategooria:
Jaga lahkesti

Kirjeldus

Tutvu raamatu “Suhtekiskjad” sissejuhatusega Delfi.ee vahendusel

Tutvu väljavõttega raamatu “Suhtekiskjad” peatükist Apollo raamatuportaali vahendusel

Koletised ei varja end ammu enam lastetubades voodite all või riidekappides, vaid on kolinud meie elu- ja magamistubadesse, esinedes armukeste, elukaaslaste või abikaasadena. Nende laubale ei ole põletatud sõna „OHT”, nad tulevad hoopis meeldivates pakendites, mis võiksid kaunistada kõige armastusväärsemaid inimesi. Sotsiaalsete kameeleonidena kohanduvad nad teiste inimeste ootuste ja lootuste järgi ning nõuavad vastutasuks kõike ja mitte kübetki vähemat.

Me kõik oleme neid kohanud. Nad tiirutavad kui näljased haid seltskondlikus vees, olles pidevalt uue saagi otsingul. Nad näevad välja sõbralikud ja lustlikud kui delfiinid, ent käituvad kui halastamatud haid. Nõrgemad langevad esmalt nende lõugade vahele, kuid süües kasvab isu ja kogu habras ökosüsteem võib peatselt muutuda nende toidulavaks, kus on ohustatud igaüks, kes ei erista teineteisest pea kohal tiirutava delfiini või hai varju.

Õnneks on inimkäitumine mustriline, ühe hai tundmiseks piisab teise hai tundmisest. Suutes eristada normaalset väärast, saab igaüks siluda enda suhetest välja ebatasasusi, mis vähendavad rahulolu iseendaga ja teiste inimestega. Raamat „Suhtekiskjad“ toob võrdlusmaterjaliks väär-käitumise, mida vaadeldakse ja analüüsitakse kannatanute isiklike kogemuste näitel. Keegi on toonud korvamatuid ohvreid, et lugeja saaks ohutust kaugusest samastuda tema rolliga, õppida tema loost ja tulevikus säästa ennast halvemast, sest selleks, et õppida tundma enda tugevusi ja nõrkusi, on mõnikord tarvis kohtuda Saatana endaga.

Lisainfo

Mõõtmed 21,5 × 14,8 × 3 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suhtekiskjad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…